ODKRYJ SPORT

PAWEŁ ZBIEŻAK

Trener przygotowania motorycznego, trener osobisty, założyciel Odkryj Sport.

Ze sportem związany jestem od dzieciństwa, kiedy to przez ponad dziesięć lat trenowałem piłkę nożną. Aktywność fizyczna była i jest nieodzownym elementem mojego życia i to właśnie regularne treningi nauczyły mnie dyscypliny i odpowiedzialności. Obecnie sport wypełnia zarówno moje życie zawodowe jak i czas wolny, bo szczerze uwielbiam to co robię.

Ukończyłem studia magisterskie na kierunku wychowanie fizyczne i zdrowotne Uniwersytetu Łódzkiego. Doświadczenie zawodowe jako trener zdobyłem współpracując od 2011 r z Centrum Sportu Stacja Nowa Gdynia. Wiedzę z zakresu treningu sportowego nieustannie zdobywam i poszerzam na kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą.

Obecnie mój rozwój zawodowy ukierunkowany jest na poszerzanie wiedzy z zakresu treningu motorycznego, stawiając za główny cel pracy przygotowanie motoryczne drużyn piłkarskich oraz indywidualnych sportowców.

Drugim nurtem mojej działalności jest współpraca z firmami i korporacjami, mająca na celu aktywizację pracowników biurowych poprzez zajęcia sportowe, wykłady i warsztaty na temat aktywnego i zdrowego stylu życia.

Przenoszę najlepsze wartości ze sportu do branży corporate wellness, nasycając ją nowoczesnym spojrzeniem na zdrowie pracowników i zadowolenie pracodawców.