ODKRYJ SPORT

MASAŻ BIUROWY ŁÓDŹ

Masaż biurowy Łódź to masaż w miejscu pracy jest szczególnie polecany osobom wykonującym pracę siedzącą i fizyczną.

Nasze podejście koncentruje się na zapewnieniu Twoim pracownikom wysokiej jakości masażu w biurze, bez względu na to, gdzie znajduje się Twój zespół.
 
Masaż biurowy to skuteczny sposób na zapobieganie i łagodzenie bólu. Świadczone przez nas usługi są dopasowane do charakteru pracy i rodzaju przeciążenia, z jakim borykają się pracownicy. Regularnie wykonywany masaż w miejscu pracy może pozytywnie wpłynąć na utrzymanie prawidłowej postawy ciała, lepsze zdrowie, lepszą koncentrację i zwiększoną produktywność.
 
Masaż w biurze Łódź dostępny jest dla każdego pracownika firmy, niezależnie od wieku i rodzaju wykonywanej pracy. 
 
Profesjonalne masaże oferowane przez Odkryj Sport w miejscu pracy wykonywane są wyłącznie przez certyfikowanych fizjoterapeutów, co gwarantuje bezpieczną i wysoką jakość usług. Przed wykonaniem zabiegu fizjoterapeuta przeprowadza krótki wywiad, aby wykluczyć przeciwwskazania do masażu. 
 
Masaże w pracy wykonywane są na specjalnych fotelach przeznaczonych do tego typu masażu. Zabieg nie wymaga rozbierania się, wykonywany jest przez ubranie, bez użycia oliwki, dzięki czemu pracownik nie odczuwa skrępowania. Terapeuta skupia się na najbardziej obciążonych obszarach ciała, takich jak kręgosłup, szyja, ramiona i przedramiona. Czas trwania to 10-20 minut zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Masaż w biurze Łódź - najważniejsze korzyści

Masaż w biurze to jeden z najczęściej wybieranych elementów, gdy firma wdraża program wellness. I to żadna niespodzianka! Liczne badania potwierdziły pozytywny wpływ masażu biurowego, a firmy chętnie inwestują w rozwój pracowników. Poznaj inne zalety masażu w pracy.

Efektem masażu biurowego jest przywrócenie dobrego samopoczucia, humoru, energii i chęci do działania.

Masaż biurowy lub masaż korporacyjny odnosi się do usług masażu, które są świadczone pracownikom w ich miejscu pracy. Masaż biurowy Łódź to usługa mobilnego masażu kierowana do łódzkich przedsiębiorców, którzy chcą poprawić koncentrację i efektywność pracy swoich pracowników.
 
Łódzkie firmy chętnie wybierają masaże biurowe, ponieważ dbając o samopoczucie pracowników, obniżenie poziomu stresu, zwiększenie koncentracji w pracy dbają również o swoją firmę.
 
Masaż w biurze Łódź zwany również masażem worksite obejmuje przeciążone w pracy części ciała, takie jak kark, ramiona, barki, przedramiona i dłonie.
 
Po każdym masażu fotel jest dezynfekowany i gotowy do kolejnego masażu. 
Masaż biurowy Łódź to niezwykle opłacalny sposób na złagodzenie napięcia fizycznego i psychicznego, dzięki czemu jest popularny wśród pracowników. Dodając masaż w miejscu pracy do świadczeń pracowniczych, będziesz w stanie promować zdrowsze i szczęśliwsze środowisko, co prowadzi do zwiększonej motywacji i produktywności Twojego zespołu czy firmy. 
 
Masaż w biurze Łódź zapewnia wiele korzyści, takich jak:
  • łagodzi dyskomfort związany z napięciem mięśni pleców i ramion
  • odpręża układ nerwowy
  • redukuje stres i napięcie
  • wzmacnia układ odpornościowy
  • poprawia koncentrację 
Nasze rewitalizujące i orzeźwiające zabiegi masażu w biurze można z łatwością przeprowadzić w Twojej siedzibie, a nasi profesjonalnie wyszkoleni terapeuci bezproblemowo dopasowują się do codziennego harmonogramu Twojej firmy.
Masaż biurowy Łódź cieszy się ogromną popularnością wśród pracowników ze względu na bezdyskusyjne efekty, które sprawiają, że czują się ożywieni, skoncentrowani psychicznie i gotowi do najwydajniejszej pracy. 
 
Coraz więcej pracodawców zdaje sobie sprawę, że regularne masaże łagodzą skutki stresu fizycznego i psychicznego zwiększając morale zespołu.
 
Masaż w biurze Łódź – na jakie dolegliwości pomaga:
  • napięcie szyi, ramion i pleców z powodu złej postawy podczas siedzenia i niedopasowanego stanowiska pracy
  • powtarzające się bóle głowy
  • zmęczenie, stres, niepokój
  • brak motywacji i niska produktywność
Do masażu wykorzystywane są specjalnie zaprojektowane i wyprofilowane krzesła, które zapewniają wysoki komfort masowanej osobie. Osoba siedząca na krześle przyjmuje bardzo wygodną zrelaksowaną pozycję nie powodującą jej skrępowania. Masaż trwa od 10 do 20 minut w zależności od indywidualnych ustaleń. 
 
Masaż biurowy w miejscu pracy odbywa się w wyznaczonym przez firmę pomieszczeniu i jest wykonywany przez ubranie w pozycji siedzącej.  
 
Masaż w biurze Łódź może zapobiegać wielu chorobom zawodowym, których przyczyną jest praca siedząca. Dbanie o zdrowie i kręgosłup w pracy może zmniejszyć ryzyko poważnego zwyrodnienia kręgosłupa, cieśni nadgarstka czy tzw. łokcia tenisisty.
 

Oferujemy łódzkim firmom stałe partnerstwo, które przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i pracodawcom. Oferujemy również “mobilne masaże podczas eventów”, które pomogą zwiększyć atrakcyjność różnego rodzaju imprez firmowych, szkoleń, konferencji i nie tylko. Liczba masażystów jest dostosowywana do potrzeb firmy i wydarzenia.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.

masaż biurowy łódź
masaże dla firm łódź
masaż w biurze łódź
masaże biurowe łódź
masaż w pracy łódź