ODKRYJ SPORT

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM

Odpowiednio zbilansowana dieta jest jednym z ważniejszych elementów zdrowego stylu życia. Pomaga zadbać o optymalny poziom energii przez cały dzień, przyczyniając się do zwiększenia koncentracji i poprawy samopoczucia. Niestety, pomimo powszechnie panującego trendu zdrowego żywienia, dieta Polaków wciąż daleka jest od ideału, a świadome odżywianie i chęć zmiany diety dotyczą wciąż niewielkiej części naszego społeczeństwa.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, zapraszamy do skorzystania z konsultacji dietetycznych. Spotkania skierowane do firm i korporacji i odbywają się cyklicznie w miejscu pracy. Konsultacje mogą mieć charakter indywidualnych spotkań a także zajęć grupowych, wykładów i warsztatów. Zwracając uwagę na najważniejsze aspekty codziennego odżywiania, uczymy czym jest prawidłowo zbilansowana dieta, w jaki sposób prawidłowo komponować posiłki, a także co jeść w czasie pracy. Motywujemy do zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych na lepsze.

Podczas konsultacji z dietetykiem, pracownicy firm otrzymują indywidualne zalecenia żywieniowe, schemat komponowania posiłków, analizę dotychczasowego sposobu odżywiania, a także dobór rodzaju diety do określonego celu.

Organizujemy także szkolenia żywieniowe i wykłady dla pracowników, będące świetnym sposobem promowania w firmie zdrowego stylu życia.

Zacznij jeść świadomie, ciesząc się zdrowiem i witalnością.

ODKRYJ SPORT

KONSULTACJE Z FIZJOTERAPEUTĄ

Długotrwała praca przy komputerze, oraz przebywanie w jednej pozycji może wywoływać stany przeciążeniowe kręgosłupa. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, zapewniamy pracownikom firm profesjonalne wsparcie wykwalifikowanego fizjoterapeuty w miejscu pracy.

Zachęcamy do skorzystania z oferty fizjoterapii dla firm, ukierunkowanej na poprawę zdrowia, poprzez leczenie dysfunkcji narządu ruchu i szeroko pojętą profilaktykę.

Konsultacje fizjoterapeutyczne odbywają się w formie indywidualnych spotkań w siedzibie firmy. Ich celem jest zdiagnozowanie problemu zdrowotnego i dostosowanie indywidualnej formy i metody rehabilitacji. Systematyczne spotkania z fizjoterapeutą pozwolą na wdrożenie indywidualnego programu terapeutycznego, dostosowanego do potrzeb pacjenta.

Podczas pierwszej konsultacji fizjoterapeuta przeprowadza dokładny wywiad, diagnozowany jest rodzaj schorzenia, potencjalna przyczyna bólu i określany zostaje indywidualny plan fizjoterapii. Pracownik otrzymuje także zalecenia i zestaw ćwiczeń do wykonywania w domu.

Konsultacje fizjoterapeutyczne przeznaczone są zarówno dla osób cierpiącym na dolegliwości układu ruchu, jak i osób cieszących się ogólnym zdrowiem fizycznym, chcącym zapobiec kontuzjom i urazom podczas uprawiania sportu, oraz uchronić się przed dolegliwościami związanymi z siedzącym trybem pracy.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.