ODKRYJ SPORT

JOGA W BIURZE

O zaletach płynących z jogi i jej efektach można pisać i mówić wiele. Najlepiej jednak jest jej doświadczyć. Joga to ćwiczenia dla każdego, pomagające zachować zdrowie i spokój wewnętrzny. Joga redukuje stres, ożywia umysł, poprawia krążenie krwi i rewelacyjnie wpływa na obciążony od pracy przy komputerze kręgosłup.

Joga dla firm to propozycja zajęć jogi w biurze, które odbywają się w formie regularnych, cotygodniowych spotkań. Zajęcia prowadzone są przez dyplomowanego instruktora jogi. Rodzaj ćwiczeń może być bardziej dynamiczny lub statyczny, a ich poziom dopasowany jest do możliwości grupy. Na potrzeby zajęć zapewniamy maty do ćwiczeń.

Wyjątkowość jogi tkwi także w tym, że ćwiczenia są dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym, bez względu na wiek i ogólną sprawność fizyczną.

Pracownicy już po pierwszych zajęciach odczują uczucie odprężenia i relaksu w czasie pracy, a także zwiększenie zakresu ruchu i elastyczności ciała, dzięki czemu z przyjemnością i otwartym umysłem wrócą do zawodowych obowiązków.

Zajęcia jogi mogą być także świetną formą urozmaicenia eventu firmowego.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.