ODKRYJ SPORT

WARSZTATY Z PSYCHOLOGIEM

Żyjemy w czasach ciągłego pośpiechu, presji czasu, rosnących wymagań społecznych i wygórowanych oczekiwań osobistych. Sytuacje te często generują zbyt duże napięcie psychiczne, co doprowadzić może do poważnych zaburzeń zdrowotnych. Trudno jest uniknąć stresu, ale można nauczyć się nad nim panować i redukować jego negatywny wpływ na organizm.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, proponujemy efektywny program dbania o zdrowie psychiczne pracowników firm i korporacji, poprzez spotkania warsztatowe oraz konsultacje z wykwalifikowanym psychologiem w czasie pracy.

Pomagamy w tym, abyś tęsknił za poniedziałkiem 😉

Profesjonalne warsztaty z psychologiem

Warsztaty z psychologiem pomogą pracownikom w znalezieniu źródeł stresu w pracy, jak i rozwiązywaniu konfliktów wewnętrznych. Korzyści płynące z warsztatów antystresowych z psychologiem to m.in. poprawa samopoczucia i koncentracji pracowników, zwiększenie kreatywności działania, a przede wszystkim zmniejszenie poziomu napięcia i stresu.

Osoby korzystające z konsultacji psychologicznych efektywniej radzą sobie z wykonywaniem obowiązków zawodowych, co korzystnie wpływa na zwiększenie potencjału pracowników. Zajęcia grupowe nakierowują liderów jak efektywnie zarządzać zespołem, wzmacniając więzi między pracownikami firmy.

Firma wolna od papierosa

Program skierowany do pracodawców, chcących pomóc pracownikom w rzuceniu palenia poprzez wsparcie w walce z nałogiem.

Palenie w pracy nie tylko szkodzi zdrowiu palacza, ale także obciąża ekonomicznie efektywność firmy. Pracownik, który w czasie pracy kilka razy dziennie wychodzi na przerwę na papierosa, przepracowuje łącznie o 20 dni w roku mniej niż pozostali pracownicy.

Zachęcamy do skorzystania z grupowych zajęć terapeutycznych z psychologiem, pomagających osiągnąć cel skutecznego pozbycia się nałogu, przy wsparciu pozostałych współpracowników firmy.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.