ODKRYJ SPORT

KONSULTACJE Z DIETETYKIEM

Dobry trening to jedno, ale równie istotne jest to, co robisz w ciągu reszty dnia, w jaki sposób się odżywiasz, a także jak się regenerujesz. Czasami mimo intensywnych treningów nie widzisz rezultatów? Na efekty treningu składa się wiele rzeczy, które razem tworzą całość.

Żaden trening nie przyniesie efektów, jeśli nie będzie szedł w parze z odpowiednio zbilansowaną dietą. Właściwe odżywianie jest jednym z kluczowych elementów sukcesu w sporcie zawodowym jak i amatorskim. Aby dieta była wartościowa dla organizmu powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze, a także odpowiednie nawodnienie.

Bez względu na to, czy trenując pod moim okiem Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa zdrowia i ogólnej sprawności fizycznej, czy też jesteś amatorem lub zawodowym sportowcem, pragnącym odnosić sukcesy w dowolnej dyscyplinie, zbilansowana dieta musi być integralną częścią treningu.

Dietetyka sportowa koncentrując się na sposobie żywienia sportowców i osób aktywnych fizycznie, zajmuje się planowaniem diety do programów treningowych, poprawy wyników sportowych i realizacji obranych celów. Trenując ze mną otrzymasz wsparcie wykwalifikowanego dietetyka, który dopasuje dietę do Twoich potrzeb.

Podczas konsultacji, dietetyk przeprowadza szczegółowy wywiad o ogólnym stanie zdrowia i dotychczasowym sposobie odżywiania, omawiane są także badania laboratoryjne konieczne do wykonania. Następnie dobierany jest rodzaj diety do określonego celu, wraz z indywidualnymi zaleceniami żywieniowymi, suplementacją i schematem komponowania posiłków.

Tylko współdziałanie trenera i dietetyka przyczynia się osiągnięcia założonego celu i poprawy wyników sportowych.

Zacznij osiągać upragnione sukcesy razem z nami.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.