ODKRYJ SPORT

ZDROWA FIRMA

Aktywność fizyczna ma znaczący wpływ na prawidłowy przebieg procesów fizjologicznych i metabolicznych, a jej brak jest największym zagrożeniem dla zdrowia. Aż 70 % osób czynnych zawodowo pracuje w pozycji siedzącej, spędzając na krześle w sumie 10 lat!

Przeciążenia związane z pracą siedzącą osłabiają mięśnie i więzadła utrzymujące kręgosłup w prawidłowej pozycji. Niestety, znaczna część pracowników biurowych skarży się na dolegliwości mięśniowo-szkieletowe, gdyż siedząc obciążamy kręgosłup ponad dwukrotnie bardziej niż stojąc.

Zdrowa firma

W oparciu o idee corporate wellness, powstał autorski program, opracowany przez trenera Pawła Zbieżaka, mający na celu profilaktykę zdrowotną urazów spowodowanych siedzącym trybem pracy. Program „Zdrowa firma” skierowany jest do firm i instytucji, które chcą zadbać o zdrowie swoich pracowników. Wypoczęta, aktywna fizycznie i zdrowo odżywiająca się osoba, pracuje wydajniej a także lepiej znosi sytuacje stresowe.

Stretching w biurze

Firmy uczestniczące w programie są regularnie odwiedzane przez profesjonalnych trenerów, którzy prowadzą z pracownikami krótkie, 5-10 minutowe ćwiczenia. Zajęcia te cechuje niska intensywność, nie powodują skrępowania ani konieczności zmiany odzieży na sportową. Ćwiczenia są bezpieczne i proste do wykonania, dostosowane do osób w każdym wieku, bez względu na poziom ogólnej sprawności fizycznej.

Regularne ćwiczenia w pracy

Program ZDROWA FIRMA realizowany jest na terenie Łodzi, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z siedzibą w innych miastach Polski, realizujemy także ćwiczenia dla pracowników w formie online w języku polskim oraz angielskim.

Wykłady i zajęcia grupowe

Oferujemy także zajęcia grupowe- dłuższe, półgodzinne ćwiczenia na matach, a także wykłady i prezentacje dotyczące regeneracji, treningów i diety. Dzięki wykładom pracownicy dowiedzą się w jaki sposób prowadzić zdrowy styl życia w pracy jak i w czasie wolnym.

Proponujemy indywidualny system współpracy, który z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.