ODKRYJ SPORT

TRENING PERSONALNY

Trening personalny jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych, przeznaczoną dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom ogólnej sprawności, dla tych którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sportem jak i tych bardziej doświadczonych, a także zawodowych sportowców. Trening ma charakter holistyczny w odniesieniu do aspektów zdrowotnych układu ruchu, właściwej regeneracji i poparty jest merytoryczną wiedzą. To usługa najwyższej jakości, podczas której cała uwaga trenera skupiona jest wyłącznie na osobie ćwiczącej.

Opieka trenera podczas ćwiczeń to przede wszystkim bezpieczeństwo. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, iż ponad połowa osób ćwiczących na siłowni, wykonuje ćwiczenie niepoprawnie, a to prowadzić może do kontuzji i urazów. Indywidualne podejście trenera, pozwala na prawidłowe dobranie treningu do możliwości ćwiczącego.

Naszą współpracę rozpoczynamy od spotkania przy kawie, podczas którego zadam Ci pytania dotyczące stanu Twojego zdrowia, ewentualnych dolegliwości bólowych, przebytych kontuzji i urazów a także ogólnego stylu życia, sposobu odżywiania i dotychczasowej aktywności fizycznej. Podczas pierwszego spotkania poznasz także metody mojej pracy.

Następnie określamy wspólne cele treningowe, co jest niezwykle ważne, gdyż inny będzie plan treningowy jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, inny aby zbudować masę mięśniową, a jeszcze inny gdy Twoim celem jest ukończenie maratonu.

Podczas pierwszego treningu dokonujemy oceny jakości wzorców ruchowych poprzez test FMS oraz analizę składu ciała. Następnie przechodzimy do treningu wprowadzającego, który ma na celu zapoznanie się z możliwościami jak i ograniczeniami osoby ćwiczącej.

Pamiętaj, aby na umówiony trening przyjść zawsze punktualnie, żeby maksymalnie wykorzystać każdą cenną minutę treningu.

Podczas każdego treningu koryguję Twoje błędy, uczę poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, dostosowując ich rodzaj do Twoich możliwości i potrzeb. Zwracam także uwagę na stretching i rolowanie, poprawiające mobilność, elastyczność i zdolność mięśni do regeneracji po ćwiczeniach.

Twoje cele treningowe są również moimi celami, a trening personalny jest najbezpieczniejszą i najskuteczniejszą drogą do ich osiągnięcia.

Trening w prezencie

Podaruj bliskiej osobie trening personalny w postaci eleganckiego zaproszenia. Dla kobiety, dla mężczyzny, dla dziecka… Prezent idealny dla każdego. Możesz wykupić voucher na pojedynczy trening lub pakiet treningów.

* osoba obdarowana pokrywa koszt wejścia na siłownię

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.