ODKRYJ SPORT

PRZYGOTOWANIE MOTORYCZNE SPORTOWCÓW

Przygotowanie motoryczne jest integralną częścią szkolenia sportowego. Moim celem jest poprawa parametrów fizycznych i technicznych sportowca z którym pracuję, poprzez regularny trening.

Do kogo skierowany jest trening motoryczny?

Do każdego sportowca trenującego regularnie, biorącego udział w rywalizacji sportowej. Do każdego, kto wymaga od siebie więcej, chce osiągać coraz lepsze wyniki w swojej dyscyplinie. Jeżeli już teraz jesteś wyróżniającym się zawodnikiem, trening motoryczny uczyni z ciebie najlepszego, natomiast jeśli dostrzegasz u siebie braki fizyczne, dzięki treningowi motorycznemu Twoja forma ulegnie znacznej poprawie.

Jaki jest cel treningu motorycznego?

Celem treningu motorycznego jest poprawa parametrów fizycznych i technicznych zawodników. Szybkość, siła, moc, wytrzymałość i koordynacja ruchowa to zespół cech motorycznych składających się na fizyczność sportowców. Kolejnym, bardzo ważnym celem treningu motorycznego jest zapobieganie kontuzjom oraz szybki powrót do formy po przebytej kontuzji. Indywidualnie zaplanowany trening motoryczny zwiększy Twoje możliwości.

Czy wiek ma znaczenie?

Tak! Im wcześniej rozpoczniesz pracę nad motoryką, tym masz większą szansę na osiągnięcie sportowego sukcesu, jednak każdy poziom zaawansowania jest dobry na rozpoczęcie pracy nad poprawą parametrów fizycznych i technicznych. Efekt może być tylko jeden – ROZWÓJ.

Czy w każdej dyscyplinie sportu trening motoryczny jest potrzebny?

Każda dyscyplina sportu wymaga osobnego przygotowania motorycznego. Dzięki regularnym, wymagającym treningom zmieniamy organizm sportowca w „świetnie działającą maszynę”.

Dlaczego ja?

Specjalizuję się w treningu motorycznym. Pracuję z wieloma sportowcami indywidualnymi z różnorodnych dyscyplin sportu, oraz drużynami piłkarskimi. Moje bogate doświadczenie w treningu motorycznym poparte jest kierunkowym wyższym wykształceniem, wiedzą i ogromną ilością odbytych szkoleń, konferencji i warsztatów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie treningu motorycznego z Polski i zagranicy.

Jak pracuję?

Trenuję z dziećmi od początku ich sportowej drogi, z młodzieżą i dorosłymi sportowcami na każdym poziomie zaawansowania sportowego.

Odważ się być lepszym!

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.