ODKRYJ SPORT

HEALTHY WEEK

Zdrowie jest niewątpliwie jednym z najczęściej wskazywanych warunków udanego i szczęśliwego życia. Ciesząca się coraz większą popularnością idea corporate wellness to dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, które przekłada się na lepszą wydajność ich pracy. To szereg działań związanych z profilaktyką zdrowia, poprzez propagowanie aktywności fizycznej w miejscu pracy i poza nią, regeneracji i szeroko pojętego podejścia do zdrowego stylu życia.

Zachęcamy do zorganizowania eventu „Tydzień Zdrowia” z Odkryj Sport. Posiadamy bogaty program wellness skierowany do firm i korporacji, w ramach którego oferujemy szereg warsztatów i wykładów dla pracowników, zajęcia sportowe m.in. zdrowy kręgosłup, stretching, joga w biurze, indywidualne konsultacje z trenerem, dietetykiem, fizjoterapeutą, a także masaż biurowy, zajęcia z psychologiem biznesu, szkolenia z ergonomii stanowiska pracy i wiele innych.

Decydując się na współpracę z naszym zespołem otrzymasz gwarancję satysfakcji w zakresie organizacji Healthy Week. Zaufało nam wiele firm, przekonaj się i Ty.

Przygotujemy kompleksową ofertę dni zdrowia dostosowaną do Twoich potrzeb.

ODKRYJ SPORT

EVENTY SPORTOWE

Imprezy sportowe są doskonałą formą integracji pracowników. Wspólny wysiłek, rywalizacja oraz determinacja w dążeniu do celu nadaje wartość eventom integracyjnym i wyzwala pozytywne, sportowe emocje. To także doskonała okazja do promocji firmy lub produktu.

Aktywność fizyczna łącząc w sobie elementy rozrywki pozwala ciekawie spędzić czas, a zarazem rozwija umiejętności przydatne w życiu zawodowym, takie jak asertywność, komunikację, pewność siebie, działanie w sytuacjach stresowych.

Oferujemy profesjonalną organizację eventu sportowego m.in. poprzez bogatą ofertę zajęć fitness. Nie trzymamy się schematów, do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem. Doradzając najlepsze rozwiązania tworzymy imprezy dopasowane do oczekiwań klientów, dla dowolnej liczby pracowników. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, co gwarantuje bezpieczeństwo uczestników.

W zakresie organizacji eventu sportowego, dodatkowo jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie reportażu zdjęć z eventu przez doświadczonego fotografa, jak również sportowe gadżety z logo Państwa firmy. Eventy sportowe realizujemy na terenie Łodzi i okolic.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.