Odkryj Sport

Masaż biurowy

Siedzący tryb pracy i brak aktywności fizycznej to czynniki negatywnie wpływające na zdrowie i stwarzające poważne ryzyko powstawania schorzeń, a zaniedbane nawet zwyrodnień kręgosłupa.

Masaż jest efektywną metodą profilaktyki jak i łagodzenia istniejących już dolegliwości bólowych.

Oferowana przez nas usługa dostosowana jest do charakteru pracy i rodzaju przeciążeń na jakie narażeni są pracownicy. Wykonywana regularnie pozytywnie wpływa na utrzymanie poprawnej postawy ciała, lepsze samopoczucie a także zwiększenie koncentracji i poprawę efektywności pracy. Z masażu biurowego korzystać może każdy pracownik firmy, bez względu na wiek i rodzaj wykonywanej pracy.

Profesjonalny masaż w miejscu pracy oferowany przez Odkryj Sport przeprowadzany jest wyłącznie przez dyplomowanych fizjoterapeutów, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usługi. Przed wykonaniem zabiegu fizjoterapeuta przeprowadza krótki wywiad, mający na celu wykluczenie przeciwskazań do masażu.

Work-site massage wykonywany jest na specjalistycznym krześle, które przeznaczone jest do tego typu masażu. Zabieg nie wymaga zdejmowania odzieży, wykonywany jest przez ubranie, bez użycia oliwki, dzięki czemu osoba korzystająca z masażu nie odczuwa skrępowania. Terapeuta skupia się na najbardziej obciążonych partiach ciała, takich jak: kręgosłup, kark, ramiona i przedramiona. Czas trwania to 10-20 min, według ustalonego grafiku.

Korzyści płynące z masażu biurowego

  • likwiduje dolegliwości bólowe
  • zmniejsza poziom napięcia i stresu
  • poprawia koncentrację i efektywność pracy

Oferujemy stałą współpracę dla firm, przynoszącą korzyści zarówno dla pracowników jak i pracodawcy. Świadczymy także usługę „mobilnego masażu podczas eventu” która przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności wszelkiego rodzaju imprez firmowych, szkoleń, konferencji itp.

Liczba masażystów dopasowana jest według potrzeb firmy.

Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę.